DENEYİM, GÜVEN, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

HAKKIMIZDA

Kendisini sürekli geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran Seçkin Raf Dekorasyon yenilikçi, dürüst, sorumluluk sahibi vizyon ruhuyla 2006 yılında raf dekorasyonu sektöründe faaliyete başlamıştır. Kuruluşunun ilk yıllarında raf dekorasyonu sektöründe başladığı faaliyetine kısa süre içerisinde market raf sistemleri, çelik raf sistemleri, depo raf sistemleri, unlu mamüller reyonları, manav reyonları, şarküteri reyonları, market ekipmanları, mağaza orta reyonları, mağaza duvar reyonları, mağaza kasa ve banko üretimi alanlarını da ekleyerek hizmet ağını geliştirmiştir.

Seçkin Raf Dekorasyon, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışı işlerinde anahtar teslimi Mağaza ve Market inşaatlarında, üretim tesislerinde imalatını gerçekleştirip birçok farklı projeye imza atmıştır. Kısa süre içerisinde yaşadığı hızlı büyüme zamanla dengeli bir yapıya dönüşmüş ve Seçkin Raf, mağaza ve market dekorasyon sektöründe saygın ve güvenilir kuruluşları arasında yerini almıştır.

DENEYİMLİ VE GÜVENİLİR KADRO

Seçkin Raf, bugün 20’yi aşkın teknik ve idari kadrosu ile yaklaşık 500 kişiyi aşkın çözüm ortağıyla istihdam olanağı sağlarken her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

airlet mağaza dekorasyonu

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE

Seçkin Raf Dekorasyon, İnsan odaklı kurumsal felsefesi, sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla büyük yatırımlar yapmaya devam eden Seçkin Raf Dekorasyon, gösterdiği üstün başarıyla Türkiye’nin her köşesine hizmet vermeye çalışarak sektöründe üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Seçkin Raf Dekorasyon, uzman iş gücüyle kurumsal yapısını güçlendirerek, modern yönetim imkanlarından yararlanarak ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ederek büyümeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzeme üretimiyle Türkiye’nin her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.