Market Raf Sistemleri ile Dekorasyon Fikirleri

Market Raf Sistemleri ile Dekorasyon Fikirleri

Market Raf Sistemleri ile yapılabilen cesur, cüretkâr, farklı Market tasarımları var. İskandinav tarzı açık tuğla duvarlarla uyumludur ve siyah çini yüzeyler, özellik duvarları ve beyaz badanalı ahşap panelleri tamamlar.

Market rafları ile en iyi dekorasyon fikirleri, bize doğru raf tasarımının ilham verici bir Market raf tasarımı yaratabileceğini göstermektedir. Ayrıca üstüne şeritler yaparak raflarınıza sanat katabilirsiniz. Çerçeveli pürüzlü ahşap raflar ile geometrik açık raf tasarımları da çok şık görünüyor. Beyaz fayansları süsleyen ve tencereleri asarak uzatılmış raflarla modern tarz bir görünüm de tercih edebilirsiniz.

Market Raf Sistemleri

Market Raf Sistemleri ile Dekorasyon Fikirleri

Açık raflarınızda isterseniz lüks his uyandırabilirsiniz. Doğal zemin üzerine iki açık ahşap panel, çeşitli raf uzunlukları yapılabilir. Farklı açılmış deliklerdeki raf tutucuları değiştirerek kolayca hareket ettirilir şekilde yapılabilir. Sadece basit kaplar ve tavalarınız değil, birçok süslemeye sahip olabilirler. Market saati, endüstriyel tarzdaki aydınlatma ışıkları ve sandalye ayakları birbirine şık bir şekilde taklit edebilir.

Duvarı süslemek için yeterli tabaklarınız yok mu? Bunun yerine tabak çantanızı çıkarın. Beyaz ve ahşap bloklu Market, beyaz ve şeffaf camdan tabak ve bardak sıraları sunmaktadır. Baş aşağı sarkan bir sehpa, başka bir şık raf tabakası ve mutfağınız sürpriz bir unsuru ekler.

Küçük bir Market sadece özellikli parçaları göstermelidir. Ahşap ve krom, modern bir çevre yaratırken, baharat kavanozlarında, renkli çay takımlarında ve şişe renginde eşleştirilebilir. Benzersiz bir musluk ve ahşap saksı gibi rötuşlar ekleyin.

Açık raflar country tarz mutfağı anında günceller. Bu mavi güzellik, panellerini süsleyen temiz beyaz tabaklar, çaydanlıklar ve bardaklarla öne çıkar. Birkaç bej banklar ve yeşil bitkiler renkleri içeri bağlar.

WhatsApp Destek